مروری بر عطر و ادکلن کرید

برند کرید

عطر و ادکلن کرید بیش از ۲۵۰ سال است که در صنعت عطرسازی جهان به تولید عطرهای لوکس می‌پردازد. اين برند در بین خاندان‌های سلطنتی، سوپر استارهای دنيا و هاليوود، ورزشکاران، سياستمداران، و شخصيت‌های معروف دارای مشتريان سينه چاکی می‌باشد.

جیمز هنری کرید، موسس برند عطر و ادکلن کرید، اولین بوتیک عطر خود را در سال ۱۷۶۰ به نام خانه کرید در قلب لندن افتتاح کرد. عطر و ادکلن کرید خیلی زود مورد توجه دربار انگلیس و شخص ملکه ویکتوریا قرار گرفت. پس از مدت کوتاهی این برند به تامین کننده رسمی عطرهای کل دربار پادشاهی انگلیس تبدیل شد. پس از افزایش شهرت کرید، به تدریج تمامی درباریان اروپا به مشتری ثابت محصولات کرید تبدیل شدند.

تولید عطر کرید

عامل مهمی که باعث خاص و گران قیمت بودن عطر و ادکلن کرید می‌شود، استفاده از مواد طبیعی و تولید عطر به صورت دست ساز همانند روزهای اولیه آغاز به کار عطرسازی کرید است.

بسیاری از عطر و ادکلن‌های حال حاضر به صورت آزمایشگاهی و با استفاده از مواد شیمیایی تهیه می‌شوند، اما برند کرید وقتی عنوان می‌کند که گل رز در ساخت عطری به کار برده شده واقعا همانطور است و از پودر شیمیایی استفاده نکرده است. تهیه رایحه به این روش کاری زمان بر و سخت است اما در نهایت منجر به تولید رایحه‌ای چند بعدی می‌شود که در تماس با هر نوع پوست واکنش مختلفی خواهد داشت.

الیور کرید شخصا به نقاط مختلف دنیا سفر می‌کند و رایحه‌های مختلف را برای استفاده در شرکت کرید جمع آوری می‌کند.
آینده کرید

در حال حاضر رهبری شرکت کرید بر عهده الیور هنری کرید نسل ششم از این خانواده است. وی در سال ۱۹۷۵ و پس از گذراندن دوره‌های آموزشی نزد پدرش به استاد عطرشناسی تبدیل شد.

اِروین کرید نسل هفتم از این خانواده به عنوان رئیس آینده این شرکت برگزیده شده است. وی از سن هشت سالگی فعالیت در شرکت کرید و کارگاه عطرگیری آن را آغاز کرده است.

برند کرید ۷۹ عطر در کارنامه خود دارد که اولین ادکلن مردانه سلطنتی این برند در سال ۱۷۸۱ برای پادشاه جورج سوم طراحی شده و آخرین آن در سال ۲۰۱۷ طراحی و تولید شده است.

این نوشته منتشر شده در مقالات می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.